Daima en iyisi ...
TR   |  

Ünteks Grup

 

BAŞKANIN MESAJI

Değerli dostlar, 
     Günümüz dünyasında, iletişim ve uzay çağında yaşadığımızı, çok hızlı değişimler ve gelişmelerle birlikte çok yakından hissediyoruz. İş dünyası olarak bizler de bu değişim karşısında gelişimimizi sürdürmek ve uyum sağlamak zorundayız. Bu baş döndürücü değişim aynı zamanda rekabet koşullarını da belirlemektedir. 
 
     Bugün, işletmeler için rekabet edebilirliğin en büyük avantajı, istenen kalitede, istenen fiyatta ve en kısa sürede ürünü ya da hizmeti müşteriye sunabilmek. Bu noktada bir işletme için olmazsa olmaz şu dört değerden söz etmeden geçemeyeceğim; 
- İnsan 
- Bilgi 
- Teknoloji 
- Finans 
 
Globalleşen dünyada ve bu iletişim çağında, bilgiye ulaşmak, geçmişe göre çok daha kolay. Bu dönemin en güzel taraflarından birisi belki de bilginin gizli kalmaması ve tekelde toplanmamasıdır. Teknoloji üretim merkezleri çoğaldı ve dünyanın herhangi bir yerinde üretilen teknolojiye sahip olmak şimdi daha da mümkün. Finansal tablolarınızdaki değerler uygun olduğu sürece sadece kendi bölgenizden değil dünya finans merkezlerinden de kaynak bulmak mümkün. Ancak nitelikli işgücüne ulaşmak, onu kuruma kazandırmak ve kurum bünyesinde tutmak bugünün dünyasında hiçte kolay değil.  
 
     Tüm bunlarla birlikte, herkes gibi iş dünyası da 2020 yılının başında tüm dünyanın yaşamaya başladığı COVID-19 Pandemi süreci ile mücadele etmek zorunda kaldı. Bu süreçte tüm çalışanlarımızın gösterdiği özen ve dikkat sayesinde üretimlerimizi aksatmadan devam ettirdik. Ünteks Grup olarak biz, yaklaşık 2000 çalışanımızı, tek tek her birini bir değer olarak görüyor ve bu değerlerimizle, bu uzun yolculuğumuzu daha güvenli yapabileceğimize inanıyoruz. Faaliyette bulunduğumuz alanlarda sürdürülebilir büyümeyi esas kılmak, ülke ekonomisine katkı sunmak ve faaliyette bulunduğumuz şehirlerdeki istihdamı desteklemek için var gücümüzle çalışıyoruz.  
 
     Türkiye’den dünyaya ulaştırdığımız ürünlerimizle, tüm dünyadaki tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verecek kalitede ve hızda üretimimize devam ederken, büyüme hedeflerimizden de taviz vermeden yeni yatırımlarımıza devam ediyoruz. 
Yurt dışı müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına, Rusya’da 2022 yılının başında üretime geçirmeyi planladığımız, grubumuzun; üçüncü örme işletmesi, ikinci boya ve baskı fabrikası yatırımı devam etmektedir.  
 
     Bu yolculuğumuzda, gururla yol arkadaşlığı yaptığımız çalışanlarımıza, çözüm ortağı yaklaşımı içerisinde olduğumuz tedarikçilerimize, insana hizmet anlayışıyla, birlikte yürüdüğümüz müşterilerimize, ayrı ayrı teşekkür ediyor, Pandemi sürecinin aşıldığı sağlıklı günlere, beraberce bir an önce ulaşmayı temenni ediyorum. 
 
Kerim ÜNVER 
Yönetim Kurulu Başkanı 


ÜNTEKS GRUP
Başkanın Mesajı
Hakkımızda
Sosyal Sorumluluk
Bilgi Toplumu Hizmetleri
FAALİYETLERİMİZ
İplik
Örme
Baskı
Boya
Konfeksiyon
ÜRÜNLER
İplik
Kumaş
Konfeksiyon
KALİTE & TEKNOLOJİ
Kalite Çevre ve İSG Politikası
Teknoloji
Laboratuvar
Tasarım
Çevre
Sertifikalar
İNSAN KAYNAKLARI
İK Politikası
İş Başvurusu
MEDYA
Haberler
Fuarlar
Genel Merkez
Örme Tesisi
Boya & Baskı Tesisi
İplik Tesisi
Ukrayna Ofisi
KVKK POLİTİKASI
Genel Aydınlatma Metni
Ziyaretçi Aydınlatma Metni
Veri Sahibi Hak Kullanımı ve Başvuru Formu
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
Kişisel Veri Saklama, İmha ve Anonimleştirme Politikası
Çalışan Adayı Aydınlatma Metni
 
© 2015 ÜNTEKS Tüm Hakları Saklıdır
Mega Tasarım