Daima en iyisi ...
TR   |  
EN   |  

Ünteks Grup

 

BASKANIN MESAJI

Degerli dostlar, 
     Günümüz dünyasinda, iletisim ve uzay çaginda yasadigimizi, çok hizli degisimler ve gelismelerle birlikte çok yakindan hissediyoruz. Is dünyasi olarak bizler de bu degisim karsisinda gelisimimizi sürdürmek ve uyum saglamak zorundayiz. Bu bas döndürücü degisim ayni zamanda rekabet kosullarini da belirlemektedir. 
 
     Bugün, isletmeler için rekabet edebilirligin en büyük avantaji, istenen kalitede, istenen fiyatta ve en kisa sürede ürünü ya da hizmeti müsteriye sunabilmek. Bu noktada bir isletme için olmazsa olmaz su dört degerden söz etmeden geçemeyecegim; 
- Insan 
- Bilgi 
- Teknoloji 
- Finans 
 
Globallesen dünyada ve bu iletisim çaginda, bilgiye ulasmak, geçmise göre çok daha kolay. Bu dönemin en güzel taraflarindan birisi belki de bilginin gizli kalmamasi ve tekelde toplanmamasidir. Teknoloji üretim merkezleri çogaldi ve dünyanin herhangi bir yerinde üretilen teknolojiye sahip olmak simdi daha da mümkün. Finansal tablolarinizdaki degerler uygun oldugu sürece sadece kendi bölgenizden degil dünya finans merkezlerinden de kaynak bulmak mümkün. Ancak nitelikli isgücüne ulasmak, onu kuruma kazandirmak ve kurum bünyesinde tutmak bugünün dünyasinda hiçte kolay degil.  
 
     Tüm bunlarla birlikte, herkes gibi is dünyasi da 2020 yilinin basinda tüm dünyanin yasamaya basladigi COVID-19 Pandemi süreci ile mücadele etmek zorunda kaldi. Bu süreçte tüm çalisanlarimizin gösterdigi özen ve dikkat sayesinde üretimlerimizi aksatmadan devam ettirdik. Ünteks Grup olarak biz, yaklasik 2000 çalisanimizi, tek tek her birini bir deger olarak görüyor ve bu degerlerimizle, bu uzun yolculugumuzu daha güvenli yapabilecegimize inaniyoruz. Faaliyette bulundugumuz alanlarda sürdürülebilir büyümeyi esas kilmak, ülke ekonomisine katki sunmak ve faaliyette bulundugumuz sehirlerdeki istihdami desteklemek için var gücümüzle çalisiyoruz.  
 
     Türkiye’den dünyaya ulastirdigimiz ürünlerimizle, tüm dünyadaki tüketicilerin ihtiyaçlarina cevap verecek kalitede ve hizda üretimimize devam ederken, büyüme hedeflerimizden de taviz vermeden yeni yatirimlarimiza devam ediyoruz. 
Yurt disi müsterilerimizin ihtiyaçlarina daha hizli cevap verebilmek adina, Rusya’da 2022 yilinin basinda üretime geçirmeyi planladigimiz, grubumuzun; üçüncü örme isletmesi, ikinci boya ve baski fabrikasi yatirimi devam etmektedir.  
 
     Bu yolculugumuzda, gururla yol arkadasligi yaptigimiz çalisanlarimiza, çözüm ortagi yaklasimi içerisinde oldugumuz tedarikçilerimize, insana hizmet anlayisiyla, birlikte yürüdügümüz müsterilerimize, ayri ayri tesekkür ediyor, Pandemi sürecinin asildigi saglikli günlere, beraberce bir an önce ulasmayi temenni ediyorum. 
 
Kerim ÜNVER 
Yönetim Kurulu Baskani 


ÜNTEKS GRUP
Başkanın Mesajı
Hakkımızda
Sosyal Sorumluluk
Bilgi Toplumu Hizmetleri
FAALİYETLERİMİZ
İplik
Örme
Baskı
Boya
Konfeksiyon
ÜRÜNLER
İplik
Kumaş
Konfeksiyon
KALİTE & TEKNOLOJİ
Kalite Çevre ve İSG Politikası
Teknoloji
Laboratuvar
Tasarım
Çevre
Sertifikalar
İNSAN KAYNAKLARI
İK Politikası
İş Başvurusu
MEDYA
Haberler
Fuarlar
Genel Merkez
Örme Tesisi
Boya & Baskı Tesisi
İplik Tesisi
Rusya Ofisleri
Ukrayna Ofisi
KVKK POLİTİKASI
Genel Aydınlatma Metni
Ziyaretçi Aydınlatma Metni
Veri Sahibi Hak Kullanımı ve Başvuru Formu
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
Kişisel Veri Saklama, İmha ve Anonimleştirme Politikası
Çalışan Adayı Aydınlatma Metni
 
© 2015 ÜNTEKS Tüm Hakları Saklıdır
Mega Tasarım